Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach - P. Wylie

Nauczyciel/kontakt z prowadzącym:
MAŁGORZTA ROBACZYK tel. 606 347 588 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
HANNA KONIECZNA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupa wiekowa:

Drabina
wiek: 5 – 7 lat

Drabinka
wiek: 3 – 4 lata

Warsztaty artystyczne wspierające rozwój dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

DRABINA
Propozycja dodatkowych zajęć dla starszych przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym wspierająca ich rozwój poprzez działania artystyczne. To warsztaty wspomagające rozwój przez zabawy ruchowo-muzyczne, działania manualno-plastyczne, zajęcia literacko-teatralne. Pragniemy, aby dzieci podczas zajęć doskonaliły swoje umiejętności, realizowały potrzeby ruchu i zabawy, rozwijały swoją wrażliwość na sztukę, budowały pozytywny obraz siebie. Ideą DRABINY jest, aby każde dziecko osiągnęło jak najwyższy szczebel rozwoju.

DRABINKA
Małe dzieci lubią się bawić. Przez zabawę poznają siebie i świat. Zapraszamy na cotygodniowe warsztaty dla najmłodszych przedszkolaków, podczas których będziemy rozwijać kreatywność i różne umiejętności. Główny cel naszych spotkań to wielozmysłowa aktywność w przyjaznej atmosferze.

Zdjęcia z zajęć w roku szkolnym 2020/2021

View the embedded image gallery online at:
https://mdk2.pl/drabina.html#sigProIdd823d11093