Zadania dla uczestników warsztatów na czas zawieszenia zajęć: LINK

Nauczyciel: DOBROMIRA SZYDŁOWSKA

Kontakt z prowadzącą: tel. 692722109, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupa wiekowa: 9-12 lat

MANUALIA to cykl warsztatów prezentujący wybrane dziedziny rękodzieła artystycznego. Podczas zajęć poznajemy takie techniki jak: decoupage, scrapbooking, filcowanie, quilling, haft, szycie, szydełkowanie, makrama, beading (technika koralikowa). Tworzymy także większe projekty, które wymagają łączenia technik: szyliśmy torby, lalki, tworzyliśmy albumy scrapbookingowe ze zdjęciami, notesy. Raz w roku spotykamy się wspólnie z Mamami, aby zaprezentować im wybraną technikę. W wakacje odbywają się Manualia Latem, które są przeglądem tego, co tworzymy podczas roku szkolnego na cotygodniowych zajęciach.
MANUALIA to okazja dla starszych dzieci i młodszej młodzieży do poznania różnorodności technik rękodzielniczych i rozwijania umiejętności posługiwania się narzędziami i materiałami w danej dziedzinie. To również okazja, aby odkryć pasjonujące hobby dla siebie, które można rozwijać w domu.

Galeria zdjęć prac uczestników koła rękodzieła artystycznego MANUALIA:

Zapisz