• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy!

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami, uczestnicząc w zdalnych warsztatach.

Zgodnie z rekomendacją MEN stopniowo powracamy do zajęć stacjonarnych. W czerwcu w budynku Domu Kultury odbywać się będą niektóre zajęcia zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem i możliwościami placówki. Przywrócenie grafiku zajęć sprzed pandemii jest niemożliwe z powodu restrykcyjnych wytycznych reżimu sanitarnego.

Obowiązuje: PROCEDURA ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY nr 2 W POZNANIU W OKRESIE EPIDEMII COVID-19

(więcej informacji w zakładce Zajęcia stacjonarne – czerwiec)

Zajęcia odbywać się będą w dniach od 1 do 27 czerwca 2020, czyli do końca roku szkolnego. Równolegle zapraszamy do korzystania z oferty zajęć zdalnych. Oferta wakacyjna już wkrótce w zakładce Akcja Lato.

Dziękujemy wszystkim, którzy cały czas są z nami!

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami wszystkimi!

 

 

W NASZYM DOMU...
- rodzinne warsztaty kreatywne dla rodzin z dziećmi powyżej 7 roku życia

Sobota, 15 września 2018 r.
godz. 10:00-14:00
sala nr 114


Zapraszamy na warsztaty dla rodzin z dziećmi, które przebiegać będą w trzech etapach. Efektem warsztatów będzie hasło oprawione w ozdobną ramkę.

Warsztaty zaczniemy od stworzenia indywidualnego hasła dla każdej rodziny, zaczynającego się od słów "w naszym domu". Pomyślimy nad tym, co nas wyróżnia jako rodzinę, co nas spaja, łączy jako członków.

W części drugiej przy użyciu stalówek, brushmarkerów i pisaków kredowych stworzymy napis, który będzie klimatycznym odpowiednikiem treści naszego hasła.

W trakcie trzeciej części poznamy bardzo proste techniki zdobienia przedmiotów metodą decoupage, ożywiając zwyczajne ramki gotowymi wzorami ludowymi, kwiatowymi lub innymi.

Prowadzenie:
Dobromira Szydłowska
Agnieszka Jankiewicz
Agnieszka Warzecha

Wpłata: 15 zł / rodzina
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 692 722 109
Ilość miejsc ograniczona.

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura