• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy!

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami, uczestnicząc w zdalnych warsztatach.

Zgodnie z rekomendacją MEN stopniowo powracamy do zajęć stacjonarnych. W czerwcu w budynku Domu Kultury odbywać się będą niektóre zajęcia zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem i możliwościami placówki. Przywrócenie grafiku zajęć sprzed pandemii jest niemożliwe z powodu restrykcyjnych wytycznych reżimu sanitarnego.

Obowiązuje: PROCEDURA ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY nr 2 W POZNANIU W OKRESIE EPIDEMII COVID-19

(więcej informacji w zakładce Zajęcia stacjonarne – czerwiec)

Zajęcia odbywać się będą w dniach od 1 do 27 czerwca 2020, czyli do końca roku szkolnego. Równolegle zapraszamy do korzystania z oferty zajęć zdalnych. Oferta wakacyjna już wkrótce w zakładce Akcja Lato.

Dziękujemy wszystkim, którzy cały czas są z nami!

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami wszystkimi!

 

 

Serdecznie zapraszamy na nowe zajęcia w Młodzieżowym Doku Kultury nr 2: Gry świata - warsztaty o grach planszowych i strategicznych.


Celem warsztatów będzie zapoznanie uczestników z różnorodnymi grami planszowymi i karcianymi. Skupimy się na grach strategicznych oraz kooperacyjnych, w których celem grupy graczy jest umiejętna współpraca w celu „pokonania” gry.
Na warsztatach poznamy zarówno gry dawne, takie jak tryk-trak, szachy czy go, ale również gry współczesne jak niezwykle popularne Dobble czy DiXit. Nauczymy się od podstaw jak w nie grać i jak wygrywać. Warsztaty obejmują łącznie ok. kilkadziesiąt klasycznych gier historycznych, jak i ok. 30 gier współczesnych, które będziemy poznawać w trakcie cyklu warsztatów.
Wraz z uczestnikami spróbujemy również zaprojektować nowe, autorskie gry.

Przedział wiekowy uczestników: 8-18 lat

Termin: poniedziałki, wtorki, godz. 17-19

Koszt: 5zł/mc

Prowadzący: Marcin Piątyszek

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura