• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Temat, które proponuję do sobotniego eksplorowania to WPŁYW/RELACJA a także: bliskość, zaufanie, odpowiedzialność, współdziałanie, współodczuwanie a wszystko w kontekście aktywnego otwartego ciała. Chciałabym stawiać pytania i wspólnie z Uczestnikami, szukać na nie odpowiedzi... Jak odkrywać ruch pochodzący z wnętrza? Jak budować otwartość ruchową? Jak pozbyć się napięć i blokad w ciele poprzez fizyczny kontakt z bliską osobą?

Warsztaty wzmocnią kondycję i kreatywność ruchową, pomogą odkryć potencjał ekspresji ciała. Będą się opierać na ćwiczeniach fizycznych, takich jak praca z podłogą oraz ćwiczenia koordynacyjne. Mają one na celu zbudowanie zaufania do własnego ciała i przygotowania do ruchu pozacodziennego. Wykorzystamy pracę w grupie, której celem jest wydobycie umiejętności komunikowania się i wyrażania emocji poprzez ruch oraz otwarcie zmysłów na bodźce zewnętrzne, w tym muzyki, przedmiotów, emocji oraz na drugiego człowieka. 

Będziemy się wzajemnie inspirować do działania w oparciu o wyobraźnię i potencjał wewnętrzny każdego z uczestników. Bazą warsztatu będzie technika tańca współczesnego oraz improwizacja.  

SOBOTA 9.50 - 12.15: CZWARTEK: 17.00 -  PORUSZENIE W RODZINIE (DLA RODZICÓW I DZIECI DO 7 roku życia)

UWAGI: Podany wiek Uczestników zajęć jest orientacyjny. niewielkie odstępstwa są możliwe po konsultacji z prowadzącą.

Podczas zajęć skupiam się przede wszystkim na szukaniu radości z ruchu, odkrywaniu potencjału, podsycaniu kreatywności. 

Nauka techniki tańca i tworzenie choreografii to naturalny efekt zajęć a nie cel sam w sobie. 

Prowadząca:

ANIELA KOKOSZA

+48 501 030 137

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura