• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Z przyczyn od nas niezależnych zajęcia
Grupa w ruchu i Ruchy Maluchy zostają zawieszone.

Przepraszamy.

Szczegóły związane ze wznowieniem zajęć przekażemy zainteresowanym (rodzicom dzieci, które wzięły udział w naborze) po 23 września 2019.
Osoby spoza naboru prosimy o kontakt. Wszelkich informacji udziela wicedyrektor Małgorzata Głazowska pod nr telefonu 500 33 79 66.

Nauczyciele: NATALIA DRAGANIK FRANKE

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupa wiekowa: dzieci i młodzież

"Grupa w ruchu" to miejsce aktywności tanecznej i artystycznej dzieci i młodzieży. To także punkt spotkania różnych idei, pomysłów, dziedzin sztuki, aktywności. To miejsce z założenia stawiające na komunikacje poprzez ruch, wychowanie poprzez sztukę, nauczanie przez formy aktywizujące dzieci i młodzież, stawiające na samodzielność, kreatywność, równość, współodpowiedzialność. Celem jest radosna praca, rozwój przez taniec i ruch dostosowany do możliwości i potrzeb uczestnika, świadoma i ukierunkowana praca z ciałem, tworzenie projektów artystycznych dla dzieci i młodzieży na dobrym poziomie artystycznym.

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura