Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach - P. Wylie

 

 

NAUCZYCIELE PROWADZĄCY:

ANIELA KOKOSZA: tel.: 501030137, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

KATARZYNA GÒRCZYŃSKA e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HANNA KONIECZNA  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Grupa wiekowa:

Drabina
wiek: 5 – 7 lat

Drabinka
wiek: 4 lata

Warsztaty artystyczne wspierające rozwój dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

DRABINA
Zajęcia dla starszych przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym wspierające ich rozwój poprzez interdyscyplinarne działania artystyczne. Proponujemy warsztaty wspomagające rozwój przez aktywność w ruchu i rytmie, działania manualno-plastyczne, wspólne czytanie. Pragniemy, aby dzieci podczas zajęć realizowały potrzeby, rozwijały wrażliwość na sztukę, budowały pozytywny obraz siebie i otaczającego je świata. 


DRABINKA
Maluchy poznają siebie i świat. Zapraszamy na cotygodniowe warsztaty dla najmłodszych przedszkolaków, podczas których będziemy rozwijać kreatywność i umiejętności w oparciu o różne dziedziny sztuki: ruch i taniec, sensoplastykę, rytmikę. Główny cel naszych spotkań to wielozmysłowa aktywność w przyjaznej atmosferze.

Zdjęcia z zajęć w roku szkolnym 2020/2021