belki kalendarium mdk2

Warsztaty FanPlastycznie - Organizer na biurko
Termin: 25.09, godzina 10:00-13:00, sala 18
Organizer przyda się na pewno, a w szczególności taki, który zrobicie sami! Zrobimy go m.in. z puszek i kartoników, które następnie ozdobimy różnymi technikami. Zapraszamy serdecznie!
Warsztaty są częścią cyklu spotkań pt. "W moim pokoju", podczas których będziemy co miesiąc tworzyć własne przedmioty codziennego użytku. Zadbamy w ten sposób o naszą przestrzeń i jednocześnie rozwiniemy wyobraźnię oraz umiejętności manualne.
Zapraszamy stałych uczestników zajęć MDK2 do udziału w warsztatach.
‼Liczba miejsc ograniczona, warunkiem udziału w zajęciach jest wysłanie zgłoszenia i potwierdzenie od nauczyciela‼
Prowadzenie, kontakt i zapisy: Natalia Łuczak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) Dobromira Szydłowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Darowizna na materiały: 15 zł

Warsztaty LEPI-MY
Lepienie w glinie z wykorzystaniem liści. Jesienna twarz oraz Jesienne drzewo.
Zapraszamy dzieci i młodzież - uczestników zajęć w MDK2 zainteresowanych lepieniem w glinie
Termin: 18.09 oraz 25.09 (zawsze  III i IV sobota miesiąca) godzina 11:00–14:00 w sali 06.
Prowadzenie, kontakt i zapisy: Ludomira Sokołowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Darowizna na materiały: 15 zł od osoby

Drzwi otwarte w MDK nr 2
Termin
: 2 i 3 września w godzinach 16-18 w sali nr 12
Podczas drzwi otwartych będzie można sprawdzić, na których zajęciach mamy jeszcze wolne miejsca. A będzie ich tyle, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie w ramach zajęć plastycznych, teatralnych, ruchowych, muzycznych, literackich czy rozwojowych. Warto też nas odwiedzić w tych godzinach, jeśli Waszemu dziecku poszczęściło się w ramach rekrutacji (jej wyniki 1.09 zostaną wywieszone w MDK), by uzupełnić wymaganą do przyjęcia dokumentację.

Wystawa z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki
Pracownia Plastyczna i Działań Technicznych
1.09 - 18.10.2021
Koordynator: Agnieszka Jankiewicz
Hol MDK nr 2