Koordynatorki Ogólnopolskiego Konkursu Rękodzieła Artystycznego WŁÓCZKĄ MALOWANE mają zaszczyt pogratulować wszystkim osobom uczestniczącym w artystycznych potyczkach. Ilość nadesłanych prac nas pozytywnie zaskoczyła, tak samo, jak prezentowany poziom (od interpretacji tematu po dobór technik).
Jury po długich rozmyślaniach i dokładnej analizie prac zdecydowało się nagrodzić następujące osoby:

W kategorii klas 4-6 szkół podstawowych:
Zofia Jasińska (Szkoła Podstawowa nr 6 im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu)
Hanna Ożóg (Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi w Łomnicy)
Karolina Janik (Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Brodłach)
Cezary Stelmach (Zespół Placówek Szkolnych w Przewłoce)
Amadeusz Hadrysiak (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach)
Emilia Józefiak (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach)
Jakub Wojtarowicz (Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Męcicne)
Lena Lipicka (Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Męcicne)
Aleksandra Pokrywka (Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Męcicne)
Kamila Bożykowska (Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Męcicne)
Milena Zamaro-Tokarska (Szkoła Podstawowa Nr 89 im. K. K. Baczyńskiego w Poznaniu)
Igor Górnicki (Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole)

 

 

W kategorii klas 7-8 szkół podstawowych:
Alicja Babisz (Szkoła Podstawowa Specjalna nr 54 dla Dzieci Słabo Widzących; Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie)
Julia Jarocha (Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Męcicne)
Olga Gałach (Szkoła w Chmurze)
Aleksandra Hajdasz (Ognisko Artystyczne w Nysie)

O szczegółowym podziale nagród (przyznanych miejscach) poinformujemy na Finale Konkursu, na który zapraszamy nagrodzone osoby wraz z opiekunami.


Finał odbędzie się 14 czerwca o godz. 12:00 w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Poznaniu.
W programie finału: zaprezentowanie wyróżnionych prac na wystawie w holu placówki, wręczenie nagród i dyplomów dla uczestników konkursu, warsztaty związane z tematyką konkursu (każdy uczestnik z warsztatów wyjdzie z własną pracą o charakterze użytkowym).
Planowana godzina zakończenia: 14:00/14:30.

Informacje organizacyjne zostaną przesłane również na adresy mailowe wpisane w formularzu on-line zgłoszenia.