Zapraszamy do udziału w I edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Plakat Ryza pod hasłem „Moja przestrzeń”
 
Przestrzeń mieści w sobie wiele definicji. Może to być miasto, najbliższa okolica, obszar objęty jakimiś granicami lub bez nich. Przestrzeń może istnieć lub nie. Możemy ją widzieć lub doświadczać innymi zmysłami. Mówi się o przestrzeni na słowa, własne poglądy. Co może mieścić się w przestrzeni? Jak ona wygląda? Jak się w niej czuję? Chcemy poznać perspektywę młodzieży na ich przestrzeń, jak ją widzą i definiują. Czym ona jest lub może być i co oznacza.
 
 
Format plakatu: 50x70 cm (orientacja pionowa).
 
Prace można wykonać wykorzystując techniki tradycyjne: rysunek, malarstwo, grafika warsztatowa, kolaż lub techniki cyfrowe: grafika komputerowa, fotografia, fotomontaż. Techniki można mieszać i łączyć ze sobą.
 
Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych.
 
Zgłoszone plakaty będą rozpatrywane w dwóch kategoriach:
- szkoły artystyczne
- pozostałe typy szkół
 
Na Wasze prace czekamy do 1 marca 2022 r.
 
 
Ogłoszenie wyników nastąpi 1 kwietnia 2022 r., a wernisaż i wręczenie nagród odbędzie się 8 kwietnia 2022 r. w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Poznaniu.
 
 
Koordynatorzy:
Natalia Łuczak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Przemysław Szydłowski (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)