• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy!

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami, uczestnicząc w zdalnych warsztatach.

Zgodnie z rekomendacją MEN stopniowo powracamy do zajęć stacjonarnych. W czerwcu w budynku Domu Kultury odbywać się będą niektóre zajęcia zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem i możliwościami placówki. Przywrócenie grafiku zajęć sprzed pandemii jest niemożliwe z powodu restrykcyjnych wytycznych reżimu sanitarnego.

Obowiązuje: PROCEDURA ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY nr 2 W POZNANIU W OKRESIE EPIDEMII COVID-19

(więcej informacji w zakładce Zajęcia stacjonarne – czerwiec)

Zajęcia odbywać się będą w dniach od 1 do 27 czerwca 2020, czyli do końca roku szkolnego. Równolegle zapraszamy do korzystania z oferty zajęć zdalnych. Oferta wakacyjna już wkrótce w zakładce Akcja Lato.

Dziękujemy wszystkim, którzy cały czas są z nami!

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami wszystkimi!

 

 

W tym roku na festynie Rady Osiedla Stare Winogrady zaprezentowało się kilka zespołów MDK2: Klub Piosenki i Poezji, Studio Platforma, Mała Wielkopolska, solistka z Zespołu Gitar Klasycznych, Zespół MINI AKCENT oraz Zespół AKCENT. Warsztaty plastyczne poprowadzili nauczyciele z Pracowni Działań Plastycznych. Zabawę z balonami zapewniły prowadzące Drabinę - warsztaty dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Organizatorem pikniku była Rada Osiedla Stare Winogrady we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 38 i Młodzieżowym Domem Kultury nr 2. Piknik odbył się 24 września 2016 r. w Parku Cytadela.

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura