• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy!

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami, uczestnicząc w zdalnych warsztatach.

Zgodnie z rekomendacją MEN stopniowo powracamy do zajęć stacjonarnych. W czerwcu w budynku Domu Kultury odbywać się będą niektóre zajęcia zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem i możliwościami placówki. Przywrócenie grafiku zajęć sprzed pandemii jest niemożliwe z powodu restrykcyjnych wytycznych reżimu sanitarnego.

Obowiązuje: PROCEDURA ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY nr 2 W POZNANIU W OKRESIE EPIDEMII COVID-19

(więcej informacji w zakładce Zajęcia stacjonarne – czerwiec)

Zajęcia odbywać się będą w dniach od 1 do 27 czerwca 2020, czyli do końca roku szkolnego. Równolegle zapraszamy do korzystania z oferty zajęć zdalnych. Oferta wakacyjna już wkrótce w zakładce Akcja Lato.

Dziękujemy wszystkim, którzy cały czas są z nami!

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami wszystkimi!

 

 

W Bieli plakat

Noworoczne spotkanie ze sztuką dla uczestników i przyjaciół MDK 2
14 styczna (czwartek) g. 17.30
MDK 2, sala 12

W Bieli to Noworoczne spotkanie ze sztuką dla uczestników, rodziców i przyjaciół MDK nr 2. To spektakl, w którym biorą udział zespoły z naszej placówki: plastycy pod kierownictwem pani Agnieszki Jankiewicz, tancerze w choreografii pani Agnieszki Noster, Grupa Teatralna Ciotki Klotki- podopieczni pani Agnieszki Grygiel oraz gospodarze- Dziecięcy Zespół Teatralny "DO GÓRY", całość reżyseruje Joanna Konieczna.

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura