• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy!

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami, uczestnicząc w zdalnych warsztatach.

Zgodnie z rekomendacją MEN stopniowo powracamy do zajęć stacjonarnych. W czerwcu w budynku Domu Kultury odbywać się będą niektóre zajęcia zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem i możliwościami placówki. Przywrócenie grafiku zajęć sprzed pandemii jest niemożliwe z powodu restrykcyjnych wytycznych reżimu sanitarnego.

Obowiązuje: PROCEDURA ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY nr 2 W POZNANIU W OKRESIE EPIDEMII COVID-19

(więcej informacji w zakładce Zajęcia stacjonarne – czerwiec)

Zajęcia odbywać się będą w dniach od 1 do 27 czerwca 2020, czyli do końca roku szkolnego. Równolegle zapraszamy do korzystania z oferty zajęć zdalnych. Oferta wakacyjna już wkrótce w zakładce Akcja Lato.

Dziękujemy wszystkim, którzy cały czas są z nami!

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami wszystkimi!

 

 

W dniu 23 maja (sobota) 2015r. w godz. 9:00- 18:00 w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2, ul. Za Cytadelą 121 w Poznaniu, odbędzie się Laboratorium Treningu Twórczości, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Kreatywności. Są to cykliczne warsztaty metodyczne, na które zapraszamy nauczycieli wszystkich poziomów edukacji.
Odbędą się dwa warsztaty: Między spojrzeniem a myśleniem – książkaobraz(k)owa – poprowadzi dr Monika Just i Liczyć inaczej – dyskalkulia – poprowadzi Ewa Bodnar. Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenia.

Zaraz po Laboratorium odbędzie się spotkanie z wybitnym poetą i filozofem rysunku, odkrywcą K – dronu, scenografem, architektem, doktorem Januszem Kapustą, być może w przyszłości laureatem Nagrody Nobla!!! Będzie to spotkanie o charakterze wykładowy "K- dron – wprowadzenie do myślenia".


Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpłat w wysokości 90zł – członkowie PSK, mający opłacone składki, pozostałe osoby: 150 zł prosimy dokonywać na konto PSK , ul. Dietla93, oficyna, 31-031 Kraków.
nr konta:
PKO S.A. IV O/Kraków
10 1240 3002 1111 0000 2885 7811
W tytule: imię, nazwisko, LTT, Poznań2015
Ilość miejsc ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach i do spotkania z tym niezwykłym Człowiekiem!!!
Więcej informacji zarówno o warsztatach jak i o doktorze Januszu Kapuście, znajdziecie Państwo na stronie www.p-s-k.pl

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura