• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy!

W związku z sytuacją epidemiologiczną informujemy, że zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 odbywają się stacjonarnie - zgodnie z grafikiem dostępnym na stronie internetowej. O ewentualnych zmianach trybu nauczania lub odwołaniu zajęć poszczególnych grup Rodzice i Uczestnicy będą informowani indywidualnie.

Dla naszego wspólnego dobra prosimy o przestrzeganie wytycznych w celu przeciwdziałania
COVID-19, czyli:
- częste mycie i dezynfekcję rąk,
- zachowanie dystansu społecznego,
- przebywanie na terenie placówki z zasłoniętymi ustami i nosem,
- nieprzychodzenie do placówki z objawami choroby zakaźnej.

Wszyscy uczestnicy mają obowiązek poinformowania dyrektora placówki i nauczyciela o wszelkich zmianach w sytuacji zdrowotnej odnośnie wirusa Covid-19 w swoim najbliższym otoczeniu. Uczestnicy biorą udział w zajęciach, o ile w ciągu ostatnich 14 dni nie mieli kontaktu z osobą zakażoną wirusem Covid-19 oraz nikt z członków najbliższej rodziny, otoczenia nie przebywa na kwarantannie, nie przejawia widocznych oznak choroby.

Organizacja pracy placówki uwzględnia Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2020.
Obowiązuje procedura organizacji i funkcjonowania Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w okresie
pandemii opublikowana 1 września 2020.

PROCEDURA ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY nr 2 W POZNANIU ZGODNIE Z WYTYCZNYMI MEN – Powrót do szkoły 2020/2021 (stan na dzień 18.01.2021)

Aktualności filmowe MDK2

O!Czytanie / 24 kwietnia 2019

Warsztaty książkowe – O!Czytanie – spotkanie autorskie i warsztat z Maliną Prześlugą.

Gościem Domu Kultury była w miniony czwartek Malina Prześluga, dramatopisarka i autorka książek dla dzieci.

Był to gość niezwykły, ponieważ pani Malina odwiedziła nas nie po raz pierwszy. Niespełna 20 lat temu stawiała pierwsze teatralne kroki w grupie pana Adama Brzezińskiego „Ekspozycja”. Tutaj w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 wystawiona była pierwsza napisana przez nią sztuka, inspirowana m.in. Beckettem i Teatrem Absurdu pod tytułem „Drr”.

Podczas spotkania zaprezentowała młodym uczestnikom swoje książki napisane specjalnie dla dzieci. Przeczytała fragmenty historii o Ziuzi. Uczestnicy mieli okazję zaproponować ilustracje do książki oraz jej zupełnie nowy rozdział.

Pomysłów było bardzo dużo!

Już wkrótce warsztaty pisania scenariuszy dla starszej młodzieży.

 

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura