• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy!

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami, uczestnicząc w zdalnych warsztatach.

Zgodnie z rekomendacją MEN stopniowo powracamy do zajęć stacjonarnych. W czerwcu w budynku Domu Kultury odbywać się będą niektóre zajęcia zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem i możliwościami placówki. Przywrócenie grafiku zajęć sprzed pandemii jest niemożliwe z powodu restrykcyjnych wytycznych reżimu sanitarnego.

Obowiązuje: PROCEDURA ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY nr 2 W POZNANIU W OKRESIE EPIDEMII COVID-19

(więcej informacji w zakładce Zajęcia stacjonarne – czerwiec)

Zajęcia odbywać się będą w dniach od 1 do 27 czerwca 2020, czyli do końca roku szkolnego. Równolegle zapraszamy do korzystania z oferty zajęć zdalnych. Oferta wakacyjna już wkrótce w zakładce Akcja Lato.

Dziękujemy wszystkim, którzy cały czas są z nami!

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami wszystkimi!

 

 

W Nowym ZOO spędziliśmy kilka niezwykłych godzin z naszymi opiekunami i przewodnikiem. Pani opowiadała o fokach, słoniach i nocnych zwierzętach. Byliśmy także w motylarni, motyle siadały nam na ramionach. Wszystkim bardzo podobały się surykatki. Obserwowaliśmy całą rodzinę  z małymi, przesłodkimi młodymi. Niektórzy na kupili w sklepie z pamiątkami pluszaki: foki, tygrysy, surykatki a inni żywe modliszki! W MDK-u czekały na nas LODY! To był dzień pełen wrażeń!

 

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura