• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Przedstawiamy harmonogram wydarzeń, które w związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym 2017/2018 odbędą się w MDK nr 2 na przełomie sierpnia i września. Będą to okazje do zapoznania się z działaniami wszystkich naszych pracowni, a tym samym pomoc w podjęciu decyzji o dołączeniu do grona uczestników oferowanych przez nas całorocznych zajęć stałych i okazjonalnych.

28.08 – 31.08.2017 r. Warsztaty otwarte

Warsztaty otwarte to forma promocji naszych pracowni. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję zapoznać się z rozmaitymi ciekawymi formami aktywności artystycznej oraz sami spróbować swoich sił jako ich wykonawcy. W programie warsztatów m.in. formy plastyczne od lepienia w glinie po kaligrafię, ćwiczenia z różnych rodzajów tańca czy improwizacje teatralne.

Szczegółowe opisy poszczególnych warsztatów do wyboru znajdują się w załączonym Grafiku Warsztatów Letnich. Zapisów na poszczególne warsztaty prosimy dokonywać u prowadzących, do których kontakt również dostępny w Grafiku oraz na stronie www.mdk2.pl w zakładkach każdej z pracowni tematycznych.

1.09.2017 r., godz. 16:00-18:00 Drzwi Otwarte (sala 12)

4.09.2017 r., godz. 16:00-18:00 Drzwi Otwarte (sala 12)

Drzwi otwarte to kolejna okazja dla wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą działalnością. W tych dniach dostępni będą nasi nauczyciele ze wszystkich pracowni, którzy chętnie odpowiedzą dzieciom i rodzicom na pytania związane z ich pracą dydaktyczną i artystyczną oraz ofertą prowadzonych przez nich zajęć stałych i okazjonalnych.

Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych rodziców, dzieci i młodzież szkolną!

Informacje w załączniku.

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura