• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Jeszcze dokładnie nie wiemy, jak będzie wyglądała Akcja Lato 2020.

Możemy jednak zapewnić, że wakacje będzie można spędzić z nami w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2.

Dziś pojawiły się wytyczne dotyczące wypoczynku letniego. Przygotowujemy dla Was ciekawą ofertę, jej szczegóły zdradzimy już wkrótce!

Tak czy owak na pewno widzimy się latem w MDK-u!

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami!

Do zobaczenia!

AKCJA LATO 2020 „Nie ma nudy!”

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszamy na Akcję Lato 2020 do Młodzieżowego Domu Kultury nr 2.

Akcja Lato 2020 „Nie ma nudy!” będzie miała w formę warsztatów. Nie odbędą się tradycyjne półkolonie.

OFERTA

Warsztaty ogólnorozwojowe, interdyscyplinarne oraz warsztaty wyjazdowe edukacyjno-rekreacyjne dla uczniów klas I –IV w godzinach 9:00-13:00.

Warsztaty artystyczne, tematyczne prowadzone przez nauczycieli MDK nr 2 zgodnie z kwalifikacjami w godzinach 13:00-16:00; otwarte dla wszystkich chętnych oraz zamknięte w ramach grup działających w roku szkolnym.

W obu przypadkach obowiązuje dostarczenie podpisanego OŚWIADCZENIA dotyczącego Covid-19 oraz KARTY UCZESTNIKA. Dokumenty są dostępne na stronie internetowej.

Warunkiem uczestniczenia w warsztatach ogólnorozwojowych i wyjazdowych jest zgłoszenie dziecka poprzez FORMULARZ online (dostępny poniżej).

Na warsztaty tematyczne zapisy u nauczyciela prowadzącego. Adresy e-mail podane są w harmonogramie.

UWAGA!

Dzieci nie przynoszą do budynku pożywienia. Nie otrzymują od organizatora posiłków ani napojów. Dziecko może mieć przy sobie podpisaną butelkę wody. Do budynku mogą wejść tylko osoby zapisane na listę i posiadające wymagane dokumenty z podpisem rodziców (uczestnicy pełnoletni podpisują dokumentację samodzielnie). Darowiznę na materiały plastyczne, koszty przejazdu i wstępów przekazujemy nauczycielowi w dniu warsztatów.

Przez okres wakacji obowiązuje dostępna na stronie internetowej PROCEDURA ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY nr 2 W POZNANIU W OKRESIE EPIDEMII COVID-19 oraz REGULAMIN AKCJI LATO 2020.

Maksymalna liczba uczestników na warsztatach ogólnorozwojowych i wyjazdowych (9:00-13:00) to 12 osób. Liczba uczestników poszczególnych warsztatów tematycznych jest ustalana przez nauczyciela w zależności od wielkości sali, w której odbywa się warsztat. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Niedostarczenie dokumentacji OŚWIADCZENIA dotyczącego Covid-19 oraz KARTY UCZESTNIKA uniemożliwi udział w zajęciach.

 

Dokumenty:

1. Regulamin Akcji Lato 2020 "Nie ma nudy!" w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Poznaniu

2. Harmonogram warsztatów odbywających się w godzinach 9.00-13.00

3. Harmonogram warsztatów odbywających się w godzinach 13.00-16.00

4. Karta zgłoszenia uczestnika warsztatów Akcja Lato 2020 w MDK nr 2 w Poznaniu

5. Procedury organizacji i funkcjonowania MDK nr 2 w Poznaniu w okresie epidemii COVID-19. Oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych

6. Zgoda na wykorzystanie danych osobowych dziecka i jego opiekuna prawnego w celach informacyjnych i promocyjnych

 

Formularz zgłoszeniowy uczestnika warsztatów odbywających się w godzinach 9.00-13.00 w ramach Akcji Lato 2020 "Nie ma nudy"  organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Poznaniu


Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz harmonogramem zajęć.

Formularz jest zgłoszeniem. Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest dostarczenie podpisanego OŚWIADCZENIA dotyczącego Covid-19 oraz KARTY UCZESTNIKA.

Zgłoszenia są przyjmowanie na co najmniej 2 dni robocze przed planowanym warsztatem. Późniejsze nie będą rozpatrywane. Organizator NIE POTWIERDZA dodatkowo przyjęcia zgłoszenia w postaci formularza online.

W razie wątpliwości, potwierdzenie wpisania dziecka na listę warsztatów na podstawie zgłoszenia online można uzyskać, telefonując do sekretariatu MDK2 między godziną 10:00 a 14:00, co najmniej 2 dni po wysłaniu zgłoszenia.

Organizator informuje o braku miejsc telefonicznie. Informacja o tym, że dziecko nie może wziąć udziału w warsztatach z powodu braku miejsc będzie przekazane do 2 dni roboczych od zgłoszenia.

 

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura