• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

W dniu 23 maja(sobota) 2015r. w godz. 9:00- 18:00 w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2, ul. Za Cytadelą 121 w Poznaniu, odbędzie się Laboratorium Treningu Twórczości, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Kreatywności. Są to cykliczne warsztaty metodyczne, na które zapraszamy nauczycieli wszystkich poziomów edukacji.

Odbędą się dwa warsztaty: Między spojrzeniem a myśleniem – książka obraz(k)owapoprowadzi dr Monika Just i Liczyć inaczej – dyskalkuliapoprowadzi Ewa Bodnar. Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenia.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 maja 2015r.

Wpłat w wysokości 90zł – członkowie PSK, mający opłacone składki, pozostałe osoby: 150 zł prosimy dokonywać na konto PSK , ul. Dietla93, oficyna, 31-031 Kraków, także do dnia 10 maja2015r.

nr konta:

PKO S.A. IV O/Kraków

10 1240 3002 1111 0000 2885 7811

W tytule: imię, nazwisko, LTT, Poznań2015

Ilość miejsc ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

I wiadomość specjalna!!! Zaraz po Laboratorium odbędzie się spotkanie z wybitnym poetą i filozofem rysunku, odkrywcą    K – dronu, scenografem, architektem, doktorem Januszem Kapustą, być może w przyszłości laureatem Nagrody Nobla!!! Będzie to spotkanie o charakterze wykładowym

                                                K- dron – wprowadzenie do myślenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach i do spotkania z tym niezwykłym Człowiekiem!!!

Więcej informacji zarówno o warsztatach jak i o doktorze Januszu Kapuście, znajdziecie Państwo na stronie www.p-s-k.pl

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura