Drukuj

Szukasz miejsca dla siebie lub swojego zespołu? Odwiedź Studio Muzyczne „Platforma”. Miejsce, w którym nie tylko możesz doskonalić się, jako instrumentalista ale przede wszystkim poznasz podstawy pracy w grupie muzycznej.

Między innymi odkryjesz, jak podzielić partie w zespole, jak przekazać innym swoją wizję, zmieniać harmonię lub styl utworu. Poznasz, na czym polega aranżacja i jak sprawnie opracować utwór muzyczny. Nauczysz się również przygotować zespół i sprzęt przed koncertem, komunikować z akustykiem, by się dobrze zrozumieć. Poświęcimy również czas, by dowiedzieć się, jak powinno się pracować w studiu podczas nagrywania płyty.
Zajęcia skierowane są do chętnych grup stawiających pierwsze kroki jako zespół muzyczny lub indywidualnych osób szukających możliwości grania z innymi muzykami.

Nauczyciel: Paweł Chmiel
Studiuje na Akademii Muzycznej w Poznaniu na kierunku: kompozycja z aranżacją w zakresie muzyki jazzowej i estradowej. Od 10 lat jest zaangażowanym pianistą i aranżerem. Nie przestaje poszukiwać nowych środków muzycznej ekspresji. Hip-hop, pop, rock, jazz, muzyka filmowa? Jego twórczość nie zna stylistycznych ograniczeń. Komputer i oprogramowanie muzyczne jest jednym z jego głównych narzędzi pracy na co dzień.

Dzień i godziny zajęć do ustalenia wspólnie z grupą.

Kontakt z prowadzącym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.