• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Od września będę miał przyjemność prowadzić zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Poznaniu w ramach pracowni Studio Platforma, na które zapraszam wszystkich chętnych instrumentalistów oraz wokalistów!
🎼🎹🥁🎷🎺🎸🎻🎤

Zajęcia będą odbywać się w formie zespołów i są one przeznaczone dla każdej osoby, która chciałaby grać z innymi muzykami lub stworzyć jakikolwiek zespół jak i również dla istniejących już grup muzycznych zarówno początkujących jak i chcących się rozwinąć (bez względu na wykonywany gatunek muzyczny :)). Będziemy doskonalić się jako instrumentaliści, ale przede wszystkim zapoznamy się z podstawami pracy w zespole muzycznym. Dowiemy się również jak:

➡️ stworzyć, zaaranżować i opracować utwór (również własne kompozycje)

➡️ podzielić w zespole partie instrumentalne oraz wokalne

➡️ ukształtować własne i oryginalne brzmienie zespołu

➡️ zmieniać harmonię oraz styl utworu

➡️ komunikować się w zespole by podzielić się swoim pomysłem oraz być dobrze zrozumianym

➡️ być naturalnym na scenie oraz opanować stres

➡️ przygotować zespół i sprzęt muzyczny przed koncertem

Poza tym poświęcimy uwagę grze solowej poznając podstawy improwizacji. W ciągu całego roku szkolnego zaplanowane są również koncerty dla uczestników zajęć.

Zapraszam dzieci i młodzież w wieku 10-20 lat (osoby uczące się), które opanowały grę na instrumencie przynajmniej na poziomie podstawowym oraz wokalistów :)

Zapisy:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook: @wonslukasz
tel.: 722 152 772

Więcej szczegółów na stronie MDK:
https://www.mdk2.pl/kola-i-kluby-muzyczne/studio-muzyczne-platforma.html

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura