• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Nauczyciel: PAWEŁ CHMIEL

Kontakt z prowadzącym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupa wiekowa: młodzież ucząca się

Szukasz miejsca dla siebie lub swojego zespołu? Odwiedź Studio Muzyczne „Platforma”. Miejsce, w którym nie tylko możesz doskonalić się, jako instrumentalista ale przede wszystkim poznasz podstawy pracy w grupie muzycznej. Między innymi odkryjesz, jak podzielić partie w zespole, jak przekazać innym swoją wizję, zmieniać harmonię lub styl utworu. Poznasz, na czym polega aranżacja i jak sprawnie opracować utwór muzyczny. Nauczysz się również przygotować zespół i sprzęt przed koncertem, komunikować z akustykiem, by się dobrze zrozumieć. Poświęcimy również czas, by dowiedzieć się, jak powinno się pracować w studiu podczas nagrywania płyty.
Zajęcia skierowane są do chętnych grup stawiających pierwsze kroki jako zespół muzyczny lub indywidualnych osób szukających możliwości grania z innymi muzykami.

Paweł Chmiel
Studiuje na Akademii Muzycznej w Poznaniu na kierunku: kompozycja z aranżacją w zakresie muzyki jazzowej i estradowej. Od 10 lat jest zaangażowanym pianistą i aranżerem. Nie przestaje poszukiwać nowych środków muzycznej ekspresji. Hip-hop, pop, rock, jazz, muzyka filmowa? Jego twórczość nie zna stylistycznych ograniczeń. Komputer i oprogramowanie muzyczne jest jednym z jego głównych narzędzi pracy na co dzień.

Warsztaty muzyczne z Pawłem Chmielem podczas Akcji Lato 2014:

 

 

Fragment koncertu pn. "Ci ludzie tam", który odbył się w MDK nr 2 w Poznaniu 6 lutego 2015 r.
Śpiew: Klaudia Lech (Klub Piosenki i Poezji, nauczyciel: Adrianna Mańczak-Rogoża)
Pianino: Paweł Chmiel (Studio Platforma)

 

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura 1 miejsce odkrywania talentow male logo Woda na Młyn