• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Protokół z posiedzenia Komisji Kwalifikacyjnej Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Życie codzienne mojej mamy”. Na konkurs plastyczny „Życie codzienne mojej mamy” wpłynęło do dnia 15 kwietnia 2015 roku łącznie 101 prac.

W kategorii przedszkola nadesłano łącznie 55 prac, w grupie I-III klasa przysłano razem 22 prace, w grupie wiekowej IV-VI klasa przysłano 24 prace.
Dnia 7 maja 2015 roku odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej.

Wręczenie nagród i dyplomów nastąpi 28 maja o godzinie 17.00 w MDK nr 2.

W skład jury weszli:

Hanna Konieczna - przewodnicząca jury - dyrektor MDK nr 2

Anna Przybylska - plastyk, pedagog - członek jury

Krzysztof Musiał - artysta plastyk - członek jury

Nagrody rozdzielono w trzech kategoriach:

dzieci przedszkolne 5-6 lat

klasa I-III /7 -9 lat/

klasa IV - VI /10–12 lat/

W kategorii dzieci przedszkolne /5-6 lat/, ze względu na niski poziom prac Jury nie przyznało nagród, tylko trzy wyróżnienia.

Wyróżnienia otrzymali:

Anna Chlasta - Zespół Szkół Publiczne Przedszkole w Cieszynie.

Praca powstała pod kierunkiem nauczyciela Doroty Wawrzyniak.

Piotr Frankowski - Przedszkole nr 14 w Poznaniu.

Praca powstała pod kierunkiem nauczyciela Grażyny Herman.

Helena Malinowska - Kółko Plastyczne - Przedszkole nr 69 w Poznaniu.

Praca powstała pod kierunkiem nauczycielek: Beaty Kazimieruk oraz

Pauliny Kubickiej.

W kategorii dzieci I–III klasa /7-9 lat/

Komisja konkursowa przyznała następująco trzy wyróżnienia.

Mikołaj Koterba - Akademia Talentów Prywatna Szkoła Podstawowa w Wągrowcu.

Praca powstała pod kierunkiem nauczyciela Katarzyny Kuczerepy-Budzyńskiej.

Antonina Szwarc Bereżecka - Szkoła Podstawowa nr 83 ”Łejery” w Poznaniu.

Anna Jamroszczyk - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu.

Prace powstały pod kierunkiem nauczyciela Ludomiry Sokołowskiej.

W kategorii dzieci klasa IV-VI /10-12 lat/ jury przyznało 3 równorzędne nagrody oraz 2 wyróżnienia.

Nagrody równorzędne:

Julia Szydłowska - Szkoła Podstawowa nr 26 w Poznaniu.

Praca powstała pod kierunkiem nauczyciela Romany Czyż.

Witek Kubasik - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu.

Olga Wolff - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu.

Prace powstały pod kierunkiem nauczyciela Ludomiry Sokołowskiej.

Wyróżnienia:

Ola Kapuścińska - Szkoła Podstawowa nr 75 w Poznaniu.

Joanna Tomaszewska - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu.

Prace powstały pod kierunkiem nauczyciela Ludomiry Sokołowskiej.

Komisja postanowiła również uhonorować dyplomami nauczycieli pod kierunkiem których powstały nagrodzone prace.

Przyznając nagrody Jury kierowała się następującymi kryteriami:

-samodzielnością wykonania prac

-techniką wykonania

-estetyką prac  

Poziom nadesłanych prac był bardzo zróżnicowany. Prace zawierające gotowe elementy - „pomoce” bądź wspomagane kserokopiami kolorowanek, nie były brane pod uwagę.

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura 1 miejsce odkrywania talentow male logo Woda na Młyn