• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Z radością przedstawiamy protokół z posiedzenia komisji konkursu POWIDOKI "Start the game". Nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i jednocześnie zapraszamy na wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy 20 marca 2018 r. o godz. 13:00 w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2.

UWAGA! To nie koniec emocji związanych z konkursem! Śledźcie naszą stronę na Facebooku, ponieważ szykujemy kilka zagadek dla fanów gier. Do wygrania będą dodatkowe nagrody.

Poznań, 08.03. 2018

Protokół z posiedzenia jury ogólnopolskiego konkursu plastycznego

„POWIDOKI Start the Game”
Organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 oraz Fundację Mediations Biennale oraz Poznań Game Arena

Na konkurs wpłynęło 80 prac z 40 różnych miejscowości. 14 prac ze szkół o profilu plastycznym, 3 prace z ośrodków kultury i 63 ze szkół gimnazjalnych (szkół podstawowych) i licealnych.
Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa w składzie:

Diana Lisiecka
Dobromira Szydłowska
Agnieszka Jankiewicz

Po wnikliwej obserwacji i ocenie prac komisja postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace następujących uczestników:
Nagrody główne

I miejsce Bartosz Łoński,
Zespół Szkół Rolniczych w Namysłowie, opiekun: Aleksandra Kiełtyka

II miejsce Jan Lewtak,
Szkoła Podstawowa nr 369 w Warszawie

III miejsce Kamila Napieralska,
Zespół Szkół Ekonomicznych w Olsztynie, opiekun: Ewelina Portas

Nagroda główna w kategorii szkół plastycznych:
Justyna Wiśniewska, 
Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, opiekun: Paweł Rogalski

Nagroda Fundacji Mediations Biennale:
Anna Stróżyk, 
Zespół Szkół Plastycznych we Wrocławiu, opiekun: Krystyna Gaca 

Wyróżnienia
4. Katarzyna Silska, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie
5. Natalia Krupińska, Szkoła Podstawowa nr 53 z oddziałami gimnazjalnymi w Szczecinie
6. Jaśmina Kaletowska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku, opiekun: Sylwia Halman-Kulik
7. Maja Nowicka, Świdwiński Ośrodek Kultury
8. Natalia Piejko, „Samotność”, Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku, opiekun: Sylwia Halman-Kulik
9. Patrycja Wasielewska, „Sama samotna z kotem”, Szkoła Podstawowa nr 66 w Poznaniu, Jolanta Maćkowiak
10. Karina Basiura, III Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, opiekun: Beata Nawrot
11. Julia Serafin, Szkoła Podstawowa nr 22 w Poznaniu, opiekun: Bernardeta Nowotna-Rydzik


Wyróżnienie w kategorii szkół plastycznych:
1. Alicja Dziedzic Prywatne Liceum Plastyczne w Płocku, opiekun Mateusz Nadrowski
2. Mikołaj Grobelny,
Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, opiekun: Paweł Rogalski


Organizatorzy i komisja składają serdeczne podziękowania uczestnikom, nauczycielom za pełną zaangażowania pracę artystyczną z wychowankami i gratuluje wybitnych osiągnięć młodych artystów.

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura  logo Woda na Młyn